SKANOWANIE 3D

Skanowanie 3D obiektów niezależnie od ich wymiarów. Dokładne odwzorowanie oraz tworzenie dokumentacji 3D, przygotowanie raportów pomiarowych na potrzeby kontroli jakości.

Skanowanie 3D to przenoszenie kształtu trójwymiarowego obiektu fizycznego do postaci cyfrowej. Jest ono niezwykle przydatne przy inżynierii odwrotnej modeli o skomplikowanych kształtach lub strukturalnej powierzchni. Skanowanie 3D uzyskało aktualnie status fundamentu dla wielu dziedzin. Stało się tak za sprawą szerokiego spektrum możliwości, jakie daje nam skanowanie – między innymi precyzyjnego oddania szczegółów i nieograniczonych możliwości tworzenia.

SKAN 3D W PRZEMYŚLE

Nadzwyczajna, sięgająca nawet dziesięciotysięcznych części milimetra precyzja pomiaru oraz możliwość szybkiego przetwarzania uzyskanych danych w wirtualny model 3D to zalety, dzięki którym skanowanie 3D jest tak często wykorzystywane w szeroko rozumianym przemyśle. Skanowanie 3D jest odpowiednią metodą pomiarową bez względu na rodzaj skanowanego obiektu, jego kształt czy materiał, z którego został on wykonany.

Skanowanie 3D Katowice, Wrocław wykorzystywane w przemyśle
Skanowanie 3D Kraków, Warszawa różnymi technikami

TECHNIKI SKANOWANIA 3D

3D Expert korzysta z różnych technik skanowania 3D, dzięki czemu możemy dobrać najlepszą i najbardziej optymalną metodę do Twoich potrzeb. Skanowanie 3D charakteryzuje się tym, że sprawdza się tam, gdzie konwencjonalne metody pomiaru zabrałyby wiele czasu oraz wymagałyby ogromu kreatywności. Wykonamy skanowanie 3D niewielkich części, jak również wielkogabarytowych obiektów o złożonej budowie.

INŻYNIERIA ODWROTNA

Dzięki naszym usługom skanowania 3D zyskują Państwo możliwość odtworzenia dokumentacji 2D i 3D, symulacji zachodzących procesów oraz dokonywania napraw i modyfikacji produktu. Wykonywanie wszelkich prac w świecie wirtualnym pozwala obniżyć koszty i radykalnie zmniejsza ryzyko stworzenia wadliwego produktu. Jest to nowoczesne, ekonomiczne i przede wszystkim proste rozwiązanie na skomplikowane problemy. Działamy na terenie miast takich jak Kraków, Katowice, Warszawa , Wrocław oraz całej Polski.

Skanowanie 3d warszawa, kraków, katowice, wrocław
Czekamy na Twój ruch

Zleć nam SKANOWANIE 3D!

Sprawdź również