Serwis drukarek 3D

Oferujemy kompleksowy serwis profesjonalnych drukarek 3D. Realizujemy naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. 3D Expert to jedyny autoryzowany serwis drukarek HBOT 3D.

W momencie otrzymania zgłoszenia o awarii drukarki 3D (telefonicznie bądź mailowo) bezzwłocznie staramy się zdiagnozować problem, dzięki czemu minimalizujemy czas postoju maszyny. Oprócz usuwania wszelkiego rodzaju usterek, czy awarii zajmujemy się także konserwacją urządzeń, co pozwala zwiększyć żywotność oraz bezawaryjność drukarki 3D.
W przypadku serwisu drukarek 3D takich producentów jak HBOT3D, Zortrax, czy Formlabs możesz je dostarczyć do nas osobiście lub wysłać przesyłką paletową za pośrednictwem firmy przewozowej. Po otrzymaniu drukarki, w ciągu 24h przygotujemy wycenę dotyczącą kosztu serwisu jak i czasu realizacji zlecenia. Na terenie Wrocławia i okolic możliwy jest odbiór Państwa urządzenia przez naszego pracownika. Serwis systemów Stratasys oraz EOS realizujemy bezpośrednio u Klienta.

3D Ekspert posiada również w ofercie do bezpośredniej sprzedaży szeroką gamę części i materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D takich jak: głowice drukujące, dysze, łożyska, napędy liniowe, silniki, paski, platformy robocze, folie kaptonowe, filamenty, itp.

Wiemy jak ważna jest ciągłość oraz bezawaryjność systemów produkcyjnych dlatego gwarantujemy, iż serwis Państwa maszyny zostanie zrealizowany szybko i profesjonalnie.

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc. Działamy głównie na terenie miast Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, jaki i w całej Polsce.