Serwis drukarek 3D

Oferujemy kompleksowy serwis profesjonalnych drukarek 3D. Realizujemy naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. 3D Expert to jedyny autoryzowany serwis drukarek HBOT 3D.

W momencie otrzymania zgłoszenia o awarii drukarki 3D (telefonicznie bądź mailowo) bezzwłocznie staramy się zdiagnozować problem, dzięki czemu minimalizujemy czas postoju maszyny. Oprócz usuwania wszelkiego rodzaju usterek, czy awarii zajmujemy się także konserwacją urządzeń, co pozwala zwiększyć żywotność oraz bezawaryjność drukarki 3D.
W przypadku serwisu drukarek 3D takich producentów jak HBOT3D, Zortrax, czy Formlabs możesz je dostarczyć do nas osobiście lub wysłać przesyłką paletową za pośrednictwem firmy przewozowej. Po otrzymaniu drukarki, w ciągu 24h przygotujemy wycenę dotyczącą kosztu serwisu jak i czasu realizacji zlecenia. Na terenie Wrocławia i okolic możliwy jest odbiór Państwa urządzenia przez naszego pracownika. Serwis systemów Stratasys oraz EOS realizujemy bezpośrednio u Klienta.

3D Ekspert posiada również w ofercie do bezpośredniej sprzedaży szeroką gamę części i materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D takich jak: głowice drukujące, dysze, łożyska, napędy liniowe, silniki, paski, platformy robocze, folie kaptonowe, filamenty, itp.

Wiemy jak ważna jest ciągłość oraz bezawaryjność systemów produkcyjnych dlatego gwarantujemy, iż serwis Państwa maszyny zostanie zrealizowany szybko i profesjonalnie.

Rozwój nowoczesnych technologii pozwala nam na tworzenie coraz to bardziej zaawansowanych maszyn i urządzeń, które wspomagają nasze codzienne życie w różnych aspektach. Kilka lat temu ogromną popularność zyskały drukarki 3D, które wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, ułatwiając wykonywanie obowiązków tysiącom pracowników z różnych branż na całym Świecie. Dzięki maszynom do druku 3D skracamy także do minimum czas wielu etapów procesu wdrożeniowego, podczas opracowywania i wprowadzania nowych produktów na rynek. Jednym z etapów cyklu projektowego nowego wyrobu jest faza prototypowania. Funkcjonalne prototypy w technologiach wytwarzania przyrostowego (druku 3D) możemy wytworzyć już w kilka godzin pracy drukarki 3D bez ponoszenia dużych nakładów finansowych oraz bez konieczności wytwarzania specjalistycznego oprzyrządowania, czy form. W późniejszych etapach wdrożeniowych druk 3D przychodzi nam z pomocą na etapie wykonania narzędzi i oprzyrządowania produkcyjnego bądź przyrządów montażowych, skracając tak zwany czas przygotowania produkcji oraz czas montażu do niezbędnego minimum.

Jednak, jak każde urządzenie, także drukarka 3D potrzebuje serwisu i regularnych przeglądów. Nasza firma zajmie się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym profesjonalnych, przemysłowych drukarek 3D takich producentów jak: EOS, Formlabs, HBOT, czy ZORTRAX. Wiedza i umiejętności naszych serwisantów bazują na wieloletnim doświadczeniu oraz ciągłych szkoleniach, dzięki czemu nasi specjaliści są na bieżąco z wszelkimi zmianami technologicznymi w maszynach. Wiemy, jak ważną rolę na początku obcowania z nowymi technologiami odgrywa dostępność oraz wsparcie serwisu, dlatego nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, gotowi aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zarówno obsługi drukarek 3D, oprogramowania, jak i optymalizacji plików do druku 3D.

Dla wszystkich firm, które dopiero planują wdrożenie technologii druku 3D, oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego systemu do wytwarzania przyrostowego. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc. Działamy głównie na terenie miast Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, jaki i w całej Polsce.