DORADZTWO INŻYNIERSKIE

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy kompleksową obsługę projektów i profesjonalne doradztwo inżynierskie, a także dobór odpowiedniej, spersonalizowanej technologii i procesu wytwarzania.

Zapraszamy również na konsultacje z zakresu mechaniki i budowy maszyn, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyki przemysłowej oraz po merytoryczne wsparcie w projektowaniu nowych urządzeń. Opierając się na doświadczeniu w projektowaniu maszyn i urządzeń, znajomości zróżnicowanych technologii wytwarzania, patentów oraz wiedzy na temat norm i przepisów, pomagamy we wdrożeniu nowych produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie procesu projektowego.

Doradztwo i konsultacje techniczne

Proponujemy spersonalizowane rozwiązania, opracowane tak, by w pełni odpowiadać na indywidualne potrzeby Klienta. Przedstawiamy możliwości realizacji projektu z różnych perspektyw w zależności od podanych kryteriów i zamierzonych celów. Tworzymy dokumentację konstrukcyjną 2D i 3D, opracowujemy dokumentację techniczno-ruchową (DTR) oraz instrukcje obsługi. Pomagamy również w pozyskiwaniu dofinansowania na pokrycie inwestycji.

Doradztwo inżynierskie kraków, katowice, wrocław, Warszawa
WSPIERAMY REALIZACJE NAJŚMIELSZYCH PROJEKTÓW

Zleć nam DORADZTWO INŻYNIERYJNE!

Sprawdź również